Як створити баню вдома?

Хто з нас не мріє про баню в домашніх умовах? Місце, де можна релаксувати та розслаблятися, відпочивати після виснажливого робочого дня може стати реальністю, адже якщо дуже гарно попрацювати, кожен з нас може створити власну баню в домашніх умовах. Перше, що треба взяти до уваги, це площа вашої майбутньої бані – вона має бути не менше 10 квадратних метрів, адже паритися одночасно в бані будуть від двох до чотирьох осіб. Також розраховуйте на те, що маєте облаштувати мийку, передбанник й парну. Не оминайте ці кімнати в розрахунках площі майбутньої бані.
Щоб створити дійсно професійну баню, ви можете відвідати баня львів та не лише гарно відпочити душею та тілом, але й надихнутися розробками справжніх майстрів своєї справи та створити професійну баню в себе вдома. Ви переконаєтесь, що справжня лазня має бути вироблена зі натурального дерева. Також можна вдатися до певних хитрощів та облаштувати стіни лазні зсередини фольгою. Такий лайфхак перетворить вашу лазню на такий собі «термос», що дозволить вам зекономити купу дерева і грошей.
Ще один нюанс – дерево, з якого буде змайстроване начиння в вашій лазні. Полки та лавочки мають бути зроблені з липи, а ось топити піч треба лише осикою, березою чи дубом. Вважається, що це найбільш оптимальні дерева для лазні, адже саме ці дерева виробляють приємний та розслаблюючий дар та аромат. Найпопулярніший спосіб будівництва лазні – баня з колод. Такі стіни краще тримають тепло та дозволяють приміщенню дихати.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*