Переваги оновленого Suzuki Jimny

Якщо ви справжній фанат Сузукі, то ви напевно вже знаєте, що оновлений позашляховик Suzuki Jimny вже підкорює український ринок. І вже сьогодні його можна придбати на столичному подолі в салоні торговельної марки Сузукі. Отже, що змінилося, що нового, на що варто звернути увагу. Новенький Suzuki Джимні безперечно став більш компактним та просторим всередині. На це вплинули незначні модифікації з довжиною, шириною та висотою основи машини. І якщо багато хто помітив зменшення об’єму багажнику, то варто зазначити, що при складених задніх кріслах об’єм досить просторий та створює певну грузову площадку. 

Проте це ще далеко не усі перевтілення позашляховика, який, нагадаємо, є візиткою Сузукі ще з 1970-х років. Якщо казати про ціну на цей  безкомпромісний позашляховик, то вона стартує з відмітки у 489 000 грн. Проте за такі гроші ви не знайдете більш гідного конкурента, який би так гармонійно поєднав у собі все параметри компактності та прохідності. У оновленій моделі присутні усі необхідні якості та характеристики рамного утилітарного позашляховика. Це машина, яка створена з урахуванням часу та сучасних потребностей водіїв, та проте вона зберегла від своїх попередників гарний та вишуканий ретро стиль, модний та функціональний дизайн. Не дивлячись на модифікації, оновлена модель зберегла у собі характерні та ключові особливості. 

Серед таких особливостей варто відмітити такі характерні традиції марки, як рама сходового типу, екстраординарна геометрична прохідність (кут в’їзду і з’їзду, рампи), два мости (нерозрізних), чотириколісний привід із понижуючим рядом коробки перемикання передач. Усі ці параметри забезпечують чудові якості автомобіля в умовах бездоріжжя. Тож варто зазначити, що нова версія Jimny орієнтована на подорожі звичними міськими та міжміськими трасами. Це говорить про універсальність машини. 1,3-літровий двигун замінено на більш об’ємний 1,5-літровий. 

Не секрет, що збільшення об’єму двигуна позитивно впливає на збільшення потужності автомобіля та дарує більше можливостей власнику. Також збільшення об’єму двигуна вплинуло на збільшення показників крутного моменту обертів двигуна порівняно з попередньою модифікацією. Власне, прихильникі сузукі відмітили дуже стильний кузов, який має армійський вигляд років 70-х. Такий ретро дизайн гарно поєднується з сучасною функціональністю. Тому і для міських автолюбителів, і для шанувальників бездоріжжя за машина буде гарним другом. 

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*